Сім причин почати день з чашки кави

Семь причин начать день с чашки кофе

Безліч людей вважають за краще починати свій день з чашечки ароматної кави, і це не дивно, адже вона бадьорить, створює певний настрій і допомагає налаштуватися на робочий лад. Незважаючи на те, що деякі фахівці з харчування радять замінити звичну ранкову каву цикорієм або склянкою води, відмовлятися від улюбленого напою не варто і на це є 7 причин.

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

Сприятливий вплив на стан судин

Регулярне вживання невеликої кількості якісної кави із зерен свіжого обсмаження сприяє зміцненню судин, збільшення їх еластичності і мінімізує ризик виникнення інфаркту міокарда та інсульту.

Боротьба з проявами діабету

Зернова кава, що вживається регулярно, допомагає підтримувати оптимальний рівень глюкози в крові і перешкоджає розвитку цукрового діабету.

Для людей, які вже хворі, щоденна чашка цього ароматного напою допоможе уникнути стрибків глюкози і мінімізувати прояв хвороби, тільки пити його потрібно без цукру і жирних вершків.

Підвищення концентрації уваги

Багато людей інтуїтивно п'ють каву, щоб швидше зосередитися і бути максимально зібраним. Кофеїн, що входить до складу верхньої оболонки зерна, надає стимулюючу дію на нервову систему і допомагає швидше сконцентруватися. Також важливо розуміти, що в більшості сортів розчинного напою кофеїн просто відсутній.

Підняття настрою

Перші позитивні емоції викликає запах свіжозвареної кави, а смак напою стимулює підвищене вироблення дофаміну, який налаштовує на оптимістичний лад і надовго зберігає гарний настрій.

Кава перешкоджає атеросклерозу

Завдяки речовині кафестол, яка міститься в кавових зернах, калію і переліку антиоксидантів, натуральна кава бореться з надлишками «поганого» холестерину і перешкоджає утворенню холестеринових бляшок, які осідають на стінках судин і провокують атеросклероз. Всього одна чашка напою допомагає уникнути цієї долі.

Позитивний вплив на функцію печінки

Печінка - головний фільтруючий орган в організмі людини, його основне завдання - утилізація токсичних сполук, які потрапляють до неї з алкоголю та неправильної їжі. При надлишку шкідливих сполук печінка не може повноцінно виконувати свою роботу і люди відчувають нездужання. Так ось чашечка кави допоможе виробленню ферментів, які стимулюють роботу печінки і допомагають їй позбавлятися від шкідливих накопичень.

Бадьорість і гарний настрій

Кава - відмінний енергетик, вона мобілізує сили, додає бадьорості і концентрацію уваги. Тільки важливо розуміти, що вона не додає енергію із зовні, а активізує вже наявні ресурсі в організмі, тому при надлишку кави відчувається втома і сонливість. Оптимальна доза - 2-3 чашки міцного і ароматного напою в день, саме така кількість допоможе довго відчувати бадьорість.

Щоб кава приносила тільки користь, слід купувати тільки якісну сировину, не зловживати напоєм і пити його регулярно.


Попереднє повідомлення Пізніша публікація