Кавові скраби для шкіри: як приготувати вдома та отримати вражаючі результати

Кавові скраби для шкіри: як приготувати вдома та отримати вражаючі результати

Запропонувати рецепти кавових скрабів для догляду за шкірою - це чудовий спосіб використати свіжосмажену каву вдома. Такі скраби мають велику кількість антиоксидантів, що допомагає очищати шкіру, видаляти відмерлі клітини та зволожувати її. Нижче представлено кілька рецептів кавових скрабів, які можна зробити вдома:

 1. Кавовий скраб з медом
  Мед є прекрасним зволожувачем, а кава допомагає видаляти токсини та засмічення з пор шкіри. Для приготування скрабу змішайте 1/2 чашки свіжосмаженої кави з 1/4 чашки меду. Розмішуйте складові до однорідності і нанесіть на вологу шкіру. Ретельно помасажуйте, потім змийте теплою водою.
 2. Кавовий скраб з олією жожоба
  Олія жожоба є прекрасним зволожувачем, а також містить вітамін Е, який допомагає зберігати шкіру здоровою та гладкою. Для приготування скрабу змішайте 1/2 чашки свіжосмаженої кави з 1/4 чашки олії жожоба. Розмішуйте складові до однорідності і нанесіть на вологу шкіру. Ретельно помасажуйте, потім змийте теплою водою.
 3. Кавовий скраб з оливковою олією та цукром
  Оливкова олія є прекрасним зволожувачем, а цукор допомагає видаляти відмерлі клітини шкіри. Для приготування скрабу змішайте 1/2 чашки свіжосмаженої кави з 1/4 чашки оливкової олії та 1/4 чашки цукру. Розмішуйте складові до однорідності і нанесіть на вологу шкіру. Ретельно помасажуйте, потім змийте теплою водою.
 4. Кавовий скраб з кокосовою олією
  Кокосова олія має властивості зволоження і живлення шкіри, а також допомагає відновлювати її структуру. Для приготування скрабу змішайте 1/2 чашки свіжосмаженої кави з 1/4 чашки кокосової олії. Розмішуйте складові до однорідності і нанесіть на вологу шкіру. Ретельно помасажуйте, потім змийте теплою водою.
 5. Кавовий скраб з морською сіллю
  Морська сіль містить велику кількість мінералів, які допомагають очищати та заспокоювати шкіру. Для приготування скрабу змішайте 1/2 чашки свіжосмаженої кави з 1/4 чашки морської солі та 1/4 чашки оливкової олії. Розмішуйте складові до однорідності і нанесіть на вологу шкіру. Ретельно помасажуйте, потім змийте теплою водою.
Не забудьте, що якість кави, яку ви використовуєте для скрабу, має значення. Спробуйте використовувати свіжосмажену каву від виробника свіжосмаженої кави TM CoffeeBox, який пропонує безкоштовну доставку кави по Україні. TM CoffeeBox - це надійний постачальник кави, який гарантує якість своєї продукції.

Попереднє повідомлення Пізніша публікація