Статті

Історія кави. Купити свіжосмажену каву в Україні з безкоштовною доставкою ТМ CoffeeBox

Історія кофе

Кава - це напій, який люблять мільйони людей по всьому світу. Але чи знаєте ви, як починалася історія кави? Відкрийте для себе факти про те, як цей напій з'явився та став таким популярним у світі. Історія кави починається в Ефіопії, де кавові дерева виростають ще з давніх-давен. Саме тут виник легендарний розповідь про козу, яка з'їла кавові зерна та почала поводитися дуже енергійно. Чоловік, який став свідком цього, вирішивши спробувати кавові зерна сам також відчув їх тонізуючий ефект. У 15 столітті кава почала поширюватися з Ефіопії в Аравійський півострів. Там кава стала важливим елементом культури та торгівлі. У 16 столітті...

Читать больше →


Кофе в зернах 1 кг

Кава в зернах 1 кг

При купівлі будь-якого сорту у фасуванні 1000 г наші оптові ціни вас приємно здивують. Ціна товару і якість зернової кави буде залежати від країни зростання і країни виробництва.

Читать больше →


Польза и эффект от кофейного скраба

Користь і ефект від кавового скрабу

Якщо ви дівчина і любите пити натуральну каву, то нехай вона послужить ще і для краси вашої шкіри. Ви ще не робили кавовий скраб? Значить, просто зобов'язані його спробувати. Чому?

Читать больше →


Скраб из кофе – 8 проверенных рецептов

Скраб з кави - 8 перевірених рецептів

Давайте розглянемо, які існують найпопулярніші рецепти кавового скрабу, зробити який ви легко зможете в домашніх умовах.

Читать больше →