Кава в офіс

Доставка кави в офіс в Харкові компанією "Coffee Box" гарантує, що Ви отримаєте тільки добірне і високоякісне кавове зерно, адже кожна партія проходить ретельну ревізію перед тим, як продовжити свій шлях до наших покупців.

Доставка кави в офіс - це дуже правильний спосіб забезпечити клієнтів і співробітників свіжою кавою!

Чашка кави в дружній компанії колег сприятиме створенню сприятливої атмосфери в колектив і, що важливо, підвищенню працездатності персоналу!

Кава в зернах в офіс - тепло в серцях співробітників і клієнтів

Замовити каву в офіс (Київ, Харків) можна просто залишивши свою заявку на нашому сайті або за телефоном у наших представників. Замовлення кави в офіс - це тільки пару кліків мишею і все. Ось так просто. Або зателефонуйте і ми доставимо каву в зернах або мелену, в залежності від способу заварювання, в офіс максимально швидко!

Отримавши заявку, ми зв'яжемося з Вами, щоб затвердити зміст, місце і термін доставки замовлення і вже буквально завтра в вашому офісі будуть чутні аромати смачної свіжообсмаженої кави !!!

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

Чому варто замовити каву в офіс в Харкові саме у нас?

Завдяки тому, що ми самі займаємося обсмажуванням, Ви отримаєте напої, приготовані тільки з свіжообсмаженного матеріалу. А це часто буває вирішальним фактором, тому що справжній смак і аромат можна відчути тільки якщо обсмажування було проведена не пізніше, ніж місяць тому.

Потрібна кавомашина в оренду? Не питання, таку послугу ми теж можемо надати. Перевірений постачальник, вивірена технологія виробництва і налагоджена логістична система - все це дозволяє нам з гордістю говорити про якість того продукту, який ми надаємо, і переваги співробітництва з "Coffee Box".

Залиште заявку прямо зараз і вже завтра самостійно переконайтеся в тому, що найкращу каву в офіс в Харкові - у компанії "Coffee Box".

Чому все частіше замовляють каву в офіс?

Створення теплої та доброзичливої атмосфери в офісі - одна з найважливіших задач гарного керівника. Комфорт і домашня атмосфера сприяє працездатності всіх співробітників, дозволяє обговорити ділові питання за чашкою ароматного і напою, що бадьорить.

Відвідувач, якому Ви запропонуєте чашечку дійсно хорошого напою багато зрозуміє про компанію, адже вона так відповідально ставиться навіть до дрібниць. Зрештою, один з найважливіших елементів позитивного іміджу - ставлення до клієнтури і власним працівникам.

Бадьорі колеги і задоволені клієнти - ось запорука процвітаючої і успішної компанії.

При фасуванні в 1 кг - знижка 15%.

Звоніть:
+38 050 842 53 96
+38 096 542 54 96