Кава і схуднення

Кофе и похудение

Існують протилежні думки щодо того, що за допомогою кави можна схуднути. Одні вважають, що даний напій має властивість стимулювати обмін речовин, що призводить до спалювання зайвих кілограмів, інші, що чашка кави збуджує апетит. Правда полягає в тому, що вплив кави на організм неоднозначний. У різних ситуаціях віна діє по-різному.

Кава та заняття спортом

Якщо людина займається спортом, випита перед заняттями чашка кави дійсно допоможе під час фізичного навантаження спалити організму ті жири, які сприяють виробленню енергії.

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

В даному випадку - результати кожного тренування після порції міцного ароматного напою стають все краще і краще. Таким чином, якісна елітна кава допомагає прискорити процес схуднення, якщо людина регулярно відвідує спортивні заняття.

Але при цьому сам він не може спалювати жири, це його властивість проявляється тільки під час фізичних навантажень. Якщо людина має проблеми з серцем, то навіть перед заняттями фітнесом не варто пити каву, не кажучи вже про більш серйозні тренуваннях.

Активна речовина, що сприяє зниженню ваги

Головне діюча речовина в кави - кофеїн. Завдяки споживанню продуктів, які його містять, викид інсуліну в кров стає активніше. А цей високомолекулярний білок сприяє якнайшвидшому просуванню їжі по шлунково-кишковому тракту, що, в свою чергу, допомагає організму швидше позбутися від з'їденого і, тим самим, не набрати зайву вагу.

Але є й зворотний бік медалі - чим швидше організм позбавляється від їжі, тим раніше він знову стає «голодним». Тому тим, хто дотримується дієти для схуднення, не варто його пити багато, щоб не протистояти зайвий раз спокусі поїсти.

Кофеїн є сечогінним, тому його вживання у великих кількостях призводить до частих сечовипусканням, а це відомий шлях до зниження ваги. Але підходити до споживання кави в таких цілях слід обережно, так як організм неодмінно набере після зневоднення ще більшу кількість води.

Скільки кави пити, щоб допомогти організму, а не нашкодити

В розумних кількостях кави сприяє процесу схуднення, оскільки робить людину фізично активніше, а це веде до спалювання калорій. Індивідуальні особливості організму у кожного свої, і скільки протягом дня потрібно його випити, кожен визначає дослідним шляхом. В середньому досить пари чашок в денний час - незадовго до обіду.


Попереднє повідомлення Пізніша публікація