Як правильно варити каву

Как правильно варить кофе

По-справжньому смачна кава - густа, ароматна, міцна. Саме така допомагає прокинутися вранці і піднімає настрій. Хочете балувати себе час від часу «правильним» напоєм?

Вибираємо спосіб заварювання кави

Тоді візьміть на замітку, що турку (джезву) спочатку неодмінно треба трохи підігріти. Просто промийте посуд окропом. А ось тепер вже насипайте каву. Скільки, зазвичай зазначено на упаковці з продуктом (частіше це 2 чайні ложки на 100 - 150 мл води, воду краще брати не з-під крана, а бутильовану). Потім залийте каву окропом, намагайтеся, щоб крупинки не спливали на поверхню. Тепер кави треба підігріти на повільному вогні до закипання, але ні в якому разі не кип'ятити. Едва пінка підніметься до краю турки, кава готова. Правда, перед тим, як розлити її по чашках, варто почекати пару хвилин. Поки осяде гуща.

Якщо ж Вам лінь возитися з кип'ятінням води, можна зварити каву трошки іншим способом. Точніше заварити. Додати кави у воду, що вже кипить, розмішати до утворення густої пінки. Почекати поки вона осяде. А потім підігріти турку на вогні до того моменту, поки пінка не почне «пританцьовувати». Підігрівати так можна кілька разів, щоб кава краще віддала аромат.

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

Хоча нам більш звичний східний спосіб варіння. Зернова кава, краще відразу після помелу, засипається відразу в холодну воду і на повільному вогнику доводиться до кипіння. Потім знімається з вогню на деякий час, нудиться під шаром пінки. Потім знову ставиться на вогонь. Знімаємо, як тільки підніметься піна. І так 2-3 рази.

Можна спробувати і більш екзотичні способи. У Бразилії мелену каву просто заварюють, немов розчинну, а потім фільтрують. І все тут.

Або змішати 450 грамів кави з літром (а якщо вже зовсім точно 950 мл) холодної води і дати постояти екстракту добу. Потім розбавити холодною водою за смаком. Але це вже швидше кавовий напій «на любителя» виходить, самі розумієте. Хоча каву і так дійсно готують!

Так що, тут вже питання смаку, як то кажуть. Але який би спосіб приготування Ви для себе не вибрали, від душі бажаємо Вам покофейнічать із задоволенням і в приємній компанії.


Попереднє повідомлення Пізніша публікація