Як правильно пити каву з водою

Как правильно пить кофе с водой

Навіщо з кавою подають склянку води? Багато хто стикався з цим і вирішували, що це робиться як варіант сервіровки. Насправді є кілька причин, щоб запивати зернову каву водою, зокрема, вода значно покращує смак кави.

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

Хочеться відзначити, що фахівці компанії CoffeeBox не рекомендують пити каву з солодощами. Якщо вже хочеться випити чашку ароматного напою з чимось смачним, краще віддати перевагу сиру.

А смачний і натуральний сир ви можете вибрати на сайті інтернет-магазину сирів O'BEREG. O'BEREG - це натуральні сири Сумщини, які варять в однойменній крафтовій сироварні з фермерського молока екстра класу.

Навіщо запивати кавою водою?

  1. Вода відтіняє смак кави, дозволяючи відчути всі його відтінки. За допомогою води очищаються смакові рецептори в роті, тому Ви можете отримати задоволення про кожного наступного глотка під час насолоди напоєм.
  2. Вода розбавляє кислоту в шлунку. Це сильно полегшує життя тим, у кого починається печія після тог, як вип'єш свіжообжарену каву в зернах на голодний шлунок.
  3. Кава викликає потемніння зубної емалі. Якщо запити каву водою, то пігменти, які виділяє зернова кава, не вбирається в емаль, а змивається водою.
  4. Кофеїн, який в надлишку міститься в свіжообсмажених кавових зернах, підвищує артеріальний тиск. Вода допомагає стабілізувати його рівень.

Як правильно пити каву разом з водою?

  • Зернова кава викликає у кавоманів відчуття насолоди. Щоб воно тривало протягом усього процесу, періодично освіжайте рот маленькими ковтками води.
  • Найкраще чергувати між собою каву і воду: ковток кави запивайте ковтком води і так далі. Таким чином, кожен новий ковток після води буде для Вас як перший. Ви зможете отримати набагато більше задоволення від прийому зернової кави.
  • Ковтати випиту воду відразу не варто. Потрібно трохи потримати її в роті, щоб вона встигла очистити смакові рецептори.
  • Робіть перерви між ковтками кави і води, смакуйте і насолоджуйтеся. Поспіх не приведе ні до чого хорошого. Ви не відчуєте нічого і не зрозумієте, що таке задоволення від свіжообсмаженої кави в зернах.
  • Багато хто задається питанням: чи потрібно допивати воду після останнього ковтка кави? Насправді, все тут залежить від того, що важливіше Вам. Якщо Вам важливо залишити порожнину рота ідеально чистою, то воду варто пити однозначно. Якщо Вам набагато важливіше кавовий післясмак, то звичайно, змивати каву водою з рецепторів не варто.

Попереднє повідомлення Пізніша публікація