У пошуках гарної кави - обсмаження, кислинка, аромат

В поисках хорошего кофе - обжарка, кислинка, аромат

Кава є другим товаром в світі за обсягами продажів. Це найпопулярніший напій. Різноманітність сортів і купажів його дуже велике, і кожен характеризується своїм унікальним смаком і ароматом.

Як відомо, на смак і колір товаришів немає. І різним людям подобаються свої сорти кави. Хтось любить м'яку обжарку з легкою кислинкою, а хтось не уявляє ранок без міцного еспресо традиційної італійської обжарки.

Аромат натуральної кави

Перше враження про каву формує аромат. Завдяки йому ми отримуємо уявлення про напій ще до того, як почали його пити. Вчені вже визначили, що саме аромат, а не смак, формує основне враження про каву. Ферменти слини нейтралізують деякі складові смаку і знижують ефект сприйняття. Максимальної сили аромат має лише у щойно обсмаженій і змеленій каві.

Аромат оцінюють за шкалою інтенсивності: слабкий, помірний, сильний, яскравий.

Обжарка і кислотність

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

Чим сильніше обсмажені зерна, тим нижче кислотність. Фахівці компанії CoffeeBox домоглися зниження кислотності і для помірно обсмажених сумішів. Цю технологію вони використовують при приготуванні класичних блендів кави. Знижений рівень кислотності не позначається на якості і дозволяє чутливим людям не обмежувати себе в задоволенні випити чашечку ароматної кави.

Баланс

Сам термін говорить про рівновагу. Якщо говорити про каву, баланс характеризує демократичні властивості напою: жоден відтінок, жодна характеристика не переважає над іншими. Збалансованість кави характеризує її з найкращої сторони. Дуже гармонійний смак кави, коли її основні відтінки не виділяються, а доповнюють один одного. Саме цей баланс робить напій таким унікальним і настільки улюбленим у всьому світі.

Зернова кава багатогранна, і її можна класифікувати різними способами. Немає абсолютної оцінки, як і не може бути абсолютно ідеальної кави. Кожен напій, кожна суміш чудові по-своєму.

Щоб переконатися в цьому, необхідно лише купити каву, який ви ще не пробували. Оцінити, порівняти. Чергування різних сортів дозволить вам найбільш повно насолодитися цим чудовим напоєм.


Попереднє повідомлення Пізніша публікація