Ранкова кава: як зробити її ще краще

Утренний кофе: как сделать его еще лучше

Свій ранок починає з кави кожен другий житель нашої величезної планети. А як зробити вашу ранкову каву ще краще, смачніше і корисніше читайте в нашій статті.

Важливі традиції ранкової кави

1. Не будьте егоїстом. Зваріть зернову каву не тільки собі, а й членам своєї сім'ї. Якщо ви живете один, можна перенести цю традицію в офіс і готувати смачний напій колегам. Зробіть приємно оточуючим. Це підніме настрій і задасть позитивний настрій на весь день.

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

2. Не метушіться. Заведіть традицію. Часто ми п'ємо ранкову каву на ходу: одягаючись, читаючи черговий блог або переглядаючи ранкові новини. Досить! Заведіть традицію пити каву з певним ритуалом. Сервіруйте стіл, використовуйте гарний кавовий сервіз, навіть якщо ви п'єте каву на самоті. Приготуйте набір солодощів або фруктів. У теплу пору року прикрасьте стіл букетиком свіжих квітів. Нехай ранкова кава, з любов'ю обсмажена фахівцями компанії Coffee Box, дійсно подарує вам радість і задоволення.

3. Експериментуйте. Спробуйте приготувати каву за незвичним рецептом. Купіть інший сорт кави або експериментуйте з купажами і блендами. Пробуйте нову каву - вона багатограна. Ви обов'язково відкриєте для себе інший смак і свіжі враження.

4. Рушайте в гарну кав'ярню. Можна ж перенести ранкову каву з дому або офісу в місцеву кав'ярню. Нехай це буде вашою новою сімейної або особистою традицією - в певний день тижня пити каву саме в кав'ярні.

Пробуйте нове і насолоджуйтеся відчуттями!


Попереднє повідомлення Пізніша публікація