Користь і ефект від кавового скрабу

Польза и эффект от кофейного скраба

Якщо ви дівчина і любите пити натуральну каву, то нехай вона послужить ще й для краси вашої шкіри. Ви ще не робили кавовий скраб? Значить, просто зобов'язані його спробувати. Чому?

Ну, по-перше, дрібні частинки меленої кави чудово відлущують омертвілі клітини шкіри. А ретельне очищення - це важливий момент у догляді за шкірою. Але головне навіть і не це. Сам кофеїн благотворно впливає на нашу шкіру. Він активізує кровообіг, тим самим прискорюючи обмін речовин і омолоджуючи шкірний покрив.

По-друге, виводить з клітин шкіри зайву вологу, тим самим тонізує і розгладжує її.

Ще, виявляється, в каві присутня лінолева кислота, завдяки якій підвищується еластичність шкіри, і сповільнюється процес її старіння.

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

І, як відомо, кофеїн містить антиоксиданти, які сприяють відновленню клітин шкіри. Саме тому такі скраби-маски з кави надзвичайно корисні для немолодої шкіри. Підходять вони практично для будь-якого типу шкіри (якщо немає серйозних шкірних захворювань, вугрових висипань або індивідуальної непереносимості кави).

Навіть якщо у вас в'яне шкіра, не варто складати руки і говорити, що таке життя, молодість не повернеш, і тому подібне. А краще докласти певних зусиль і зробити все, щоб відтягнути процес старіння шкіри якнайдалі. Харчування, природно, грає в цьому важливу роль.

Скраб з кавової гущі, звичайно ж, менш ефективний, ніж з меленого зернової кави, так як частина кофеїну переходить в воду при варінні. Але думаю, теж має право на життя. Так що в рецептах скрабів мелену каву можна замінити кавовою гущею. Такі скраби з кави можна використовувати і в якості маски, залишивши їх на обличчі на 7 - 10 хвилин, перш ніж змити.

А ще краще буде зробити скраб не тільки для обличчя та шиї, а й для всього тіла. Для цього просто потрібно збільшити кількість необхідних інгредієнтів.

Скраб з кави, як і будь-який інший, можна застосовувати не більше одного разу на 2 тижні, а при дуже чутливій шкірі, то і раз на місяць. Якщо використовувати його частіше, то можна легко нашкодити своїй шкірі.

А можна ще зробити кавове мило-скраб. Тоді при необхідності можна буде ним користуватися і не замішувати кожен раз інгредієнти для скрабу.

А після проведення стільки приємних ритуалів для вашої краси, рекомендуємо для остаточного підняття настрою випити чашку ароматної кави - а саме, новинку від CoffeeBox - наш улюблений сорт робусти - Indonesia Java.

А також нагадаємо, що доставка в усі міста України до відділення Нової Пошти - безкоштовно. В тому числі, в Краматорськ, Запоріжжя, Маріуполь, Миколаїв, Вінницю.

Повний перелік міст дивіться тут.


Попереднє повідомлення Пізніша публікація