Купити каву в зернах в Запоріжжі

Пропонуємо зануритися в ароматний світ нових відчуттів, замовивши якісну каву в зернах через сайт https://coffeebox.ua. Купити каву свіжого обсмаження в зернах з доставкою в Запоріжжі можна тепер на будь-який смак - тільки свіжообсмажена Арабіка, Робуста, оригінальні Бленди, кава Decaf і багато іншого для справжніх цінителів ароматної кави.

Багато хто любить каву. Саме з цього напою ми починаємо свій день. Важливо, щоб вона була якісна і свіжа. Відчуття спокою і бажання творити приходить лише тоді, коли ми розуміємо, що доторкнулися до чогось більшого, ніж просто «стандартний напій» .

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

Кава в зернах в Запоріжжі

Ми використовуємо самі передові технології для того, щоб Ви мали можливість придбати і спробувати першокласну каву. Ми створили сайт, налагодили систему оплати і уклали договори з компаніями-перевізниками. Все для того, щоб наш клієнт в будь-який час міг замовити замовити каву в те місце, де він знаходиться.

Як купити каву в Запоріжжі з безкоштовною доставкою

Купити відмінну зернову каву можна через сайт. Як це зробити? Легко!

  1. Заходьте на сайт, вибирайте каву, яку хотіли б спробувати, і оформлюйте замовлення.
  2. Наші оператори формують його протягом трьох робочих днів. ВАЖЛИВО! Робочий день з 9 до 20 годин, також є свята і вихідні. Обробка вашого замовлення відбувається тільки в робочий час.
  3. Потім відбувається відправка вашого замовлення. Для цього компанія використовує відомі логістичні служби, такі як Нова Пошта, Укрпошта та інші.
  4. Вибирати, як оплатити замовлення, клієнт може самостійно. Можна внести гроші через платіжні системи на сайті, а можна відправити накладений платіж через поштову службу, або віддати гроші кур'єру при отриманні посилки.

Ми раді повідомити, що при оформленні замовлення через сайт і доставці його до відділення Нова Пошта, вам не потрібно платити за доставку.

Замовити каву в зернах в Запоріжжі так просто!

Наші покупці мають можливість отримати зернову високоякісну каву за нижчою ціною, ніж в магазині. І все це, практично не виходячи з дому.

CoffeeBox - ваш інтернет-магазин зернової кави в Запоріжжі.

Ми працюємо для Вас! Телефонуйте і замовляйте. Довіртеся нам і отримаєте кращий продукт на ринку України!