Кава в різних культурах

Кофе в разных культурах

Способів приготування, смаків і видів напою, що бадьорить, який так люблять пити вранці, на світі настільки величезна кількість, що для затятих любителів кави можна влаштовувати цілі музеї та проводити екскурсії по всьому світу.

Кава в різних культурах і країнах

Історія кав'ярень починається в далекому від нас 1672 році у Франції. Згодом, цей напій набув величезної популярності і став культом у всій країні. Жодний ранок француза не може пройти без улюбленої чашки кави, як правило, з молоком і круассаном. Поступово, кава почала поширюватися по всьому світу і зайняла особливе місце в житті простих людей. Каву в різних культурах готують абсолютно по-різному.

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

Наприклад, у східних країнах його п'ють міцним, нічим не розбавляючи, а ось в Таїланді зернову каву вживають з великою кількістю молока, іноді навіть варять його, додаючи різні крупи. Жодна чашка підбадьорливого напою не п'ється без черешневого соку в Німеччині, в Румунії не знають, що таке пити каву без вершків і ваніліну, а жителі Сходу - без прянощів.

Якщо зібрати всі рецепти світу, то можна відкрити величезну бібліотеку, де навіть можна буде заблукати. Якщо говорити про Італію та Іспанії, то питво цього напою тут перетворилося в особливу традицію, яка супроводжується спеціальним обрядом. Його тривалість може доходити до декількох годин.

Замовити кави з доставкою по Україні ви можете у нас на сайті. Перелік міст дивіться тут...

В Італії кав'ярні перетворилися в місця збору великих компаній друзів, які приходять, щоб разом провести час, поговорити і просто відпочити. У Неаполітанському університеті навіть є кафедра, де людей навчають професійному приготуванню кави в різних культурах.

В Росії прийнято вважати, що напій, що бадьорить прийшов до нас разом з Петром I, коли він приїхав зі своєї поїздки в Голландію. Імператор настільки сильно був захоплений цим напоєм, що не міг не привести його в рідну землю.

Існують безліч видів кави, які розрізняються як за смаком, так і за способом приготування. Часом, навіть досвідчений цінитель не в змозі в них усіх розібратися. Насолоджуючись напоєм, навряд чи хтось замислюється про відмінності між ними. Бути дегустатором кави дуже складно, але з натуральним свіжообсмаженої кави від CoffeeBox ви будете насолоджуватися кожним ковтком цього напою.


Попереднє повідомлення Пізніша публікація