Новинка - Ethiopia Gambela Natural

Новинка - Ethiopia Gambela Natural

Новинка кави Ethiopia Gambela Natural - прямі поставки з регіону Гамбела. Арабіка обов'язково порадує всіх шанувальників справжнього напою з оксамитовим післясмаком.

Ethiopia Gambela Natural - арабіка для цінителів витонченого смаку

Батьківщина нового сорту арабіки, представленого в каталозі - Ефіопія. Спекотна країна відома як постачальник справжньої органічної кави. Новинка ідеальна для кавомашини і для варіння за всіма правилами в турці, коли зерна віддають всю приховану в них міць смаку.

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

Багатий і насичений смак володіє розкішними відтінками рому і вишні. Зерна спеціально обробляються сухим традиційним методом, що дозволяє зберегти максимальну кількість корисних речовин і натуральний аромат.

Дивовижне поєднання смаку і м'якості - ось чим характеризується новинка Ethiopia Gambela Natural. Цінителям обов'язково сподобається оксамитовий смак і аромат натурального зерна з Ефіопії. Африканські сорти завжди заслуговують на увагу, плантації отримують багато сонця, тому й кава відрізняється особливою якістю.

CoffeeBox - ексклюзивні сорти кави для Вас

Ми завжди знаходимося в пошуках новинок. Різноманіття сортів зернової кави не дозволяє зупинити вибір на чомусь одному. Кожного разу ми відкриваємо смак улюбленого напою з іншої сторони. Різні країни, умови вирощування, метод обробки - все це впливає на кінцевий продукт.

Ми працюємо з прямими постачальниками і уважно стежимо за новими сортами, які випускають різні виробники. Тільки у нас зібрана найкраща колекція сортів з усіх куточків світу.

Спробуйте новинку інтернет-магазину кави coffeebox.ua Ethiopia Gambela Natural - і ви переконаєтеся в тому, що для вас ми приготували тільки кращі і ексклюзивні сорти кави.


Попереднє повідомлення Пізніша публікація