Який Сорт кави вибрати, якщо Ви робите замовлення вперше

Какой Сорт Кофе выбрать, если Вы делаете заказ первый раз

Дуже, часто наші клієнти роблячи замовлення в перший раз, запитують нас щодо того, які сорти кави радимо ми. Але як відомо «на смак і колір товариша немає».

Тим більше, що вибрати дійсно є з чого - зараз в асортименті є кава з Бразилії, Ефіопії, Кенії, Індії, Індонезії, тому іноді зробити вибір дійсно складно.

У кожної людини різні уподобання щодо прийнятного конкретно для нього рівня кислотності і гіркоти і т.д. Тому що для однієї людини є супер смаком, для іншого буде, наприклад, відвертою «кислятиною».

Який Сорт Кави вибрати? ТОП-3 від CoffeeBox

Як правило рекомендуючи зернову каву новому покупцеві, ми керуємося нашою статистикою, що точно підходить середньостатистичному покупцеві. І тут ми б хотіли привести наш ТОП-3 безпрограшних пропозицій від Coffeebox.ua

1. Coffeebox Blend # 2

Це наш фірмовий бленд, який є BestSeller при продажах кави в офіс, це означає, що для більшості людей він максимально підходить.

В складі цього бленда міститься 80% Бразильської арабіки і 20% робусти (також відомий як біологічний вид цього сорту кавового дерева носить назву Конголезька кава) надає необхідну міцність, але в той же час, через те, що робусти зовсім мало, в напої присутній легка гіркота і характерний кавовий смак і аромат.

Так само цей купаж кави коштує досить дешево всього 110 грн за упаковку 250 грам і 374 грн в фасування 1кг.

Всі ці фактори роблять Coffeebox Blend # 2 одним з найпопулярніших серед наших клієнтів. А налагоджений процес виробництва і обсмаження робить смак максимально стабільним від партії до партії.

2. Brasil Santos, 100% Арабіка

Традиційно її ще називають Аравійська кава з Бразилії. Наші клієнти, що віддають перевагу 100% зерновій арабіці, як правило, починають з покупки цього сорту.

Це найпопулярніша арабіка в світі, тому найбільш ймовірно, що вона підійде Вам. Ціна така ж як і за Coffeebox Blend # 2. Смак максимально класичний практично без гіркоти. Напій виходить середньої щільності.

3. Nicaragua SHG, 100% Високогірна Арабіка з Нікарагуа

Ця кава на щабель вище в ієрархії кавового смаку. Позначення SHG - Strictly High Grown говорить про те що плантації цього сорту знаходяться високо в горах. Напій виходить більш щільним, смак більш витонченим. Але як і раніше смак досить рівний, без сильний відхилень в сторону яскраво вираженою кислотності, що властива арабіці.

Nicaragua SHG також дуже гарна при приготуванні класичного еспресо. Саме тому багато кав'ярень, що купують у нас каву, зупинили свій вибір саме на Nicaragua SHG.

Постійні знижки на цей сорт роблять його одним з кращих виборів по співвідношенню Ціна / Якість.

Сподіваємося, тепер вам буде простіше вибрати каву в зернах для вашого першого замовлення.

Ми також рекомендуємо звернути увагу на наші Набори кави зі знижкою 20% - так знайомитися з новими смаками вдвічі приємніше.

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави


Попереднє повідомлення Пізніша публікація