5 міфів про каву

5 мифов про кофе

Що може бути краще кавового аромату? Для вас ранкова чашка кави - це вже не просто напій, а своєрідний ритуал. Ви не можете встояти перед спокусою насолодитися чудодійним напоєм. Любителів якісної елітної кави з кожним днем стає все більше, але й досі деякі переживають і картають себе за «шкідливу звичку». Давайте розберемо міфи, які зустрічаються найчастіше, щоб розвіяти всі сумніви раз і назавжди.

Кава є причиною захворювань серця

Після проведення ряду досліджень, мадридські вчені з'ясували, що прямого зв'язку між вживанням кофеїну і виникненням серцево-судинних захворювань немає. Рівень смертності серед населення, яке віддає перевагу каві, не вище, ніж у тих, хто зовсім його не вживає.

Статистика демонструє нам, що помірні дози цього напою навіть знижують ризик захворювань серця на цілих 25%. Любителі кави більш активні, тому що у них підвищується адреналін в крові, і, як наслідок, поліпшуються фізичні характеристики.

Кава негативно позначається на стані зубів і ясен

Чистий напій з якісних зерен сам по собі не може завдати шкоди зубам і ясен. Негативний вплив може чинити цукор або вершки, що додаються при приготуванні. Кава має бактерицидні властивості, тому напрошується висновок про його здатність запобігати карієс. Не забувайте про те, що до руйнування емалі призводить контрастність температур. Перебуваючи на вулиці в холодну погоду, не пийте дуже гарячу каву, і не вживайте її з морозивом, тоді ви уникнете небажаних наслідків.

Кава і вагітність не сумісні

Чи можна пити каву під час вагітності? Все залежить від конкретного організму. Деяким воно допомагає при непритомності і низькому тиску поліпшити самопочуття. Згідно з дослідженнями, єдиний момент, який може насторожити, це недобір плода у вазі. Вагітним жінкам лікарі радять зменшити щоденну дозу до однієї-двох чашок. А для кого-то порятунком стане кава без кофеїну, якщо зовсім немає бажання відмовлятися від смаку улюбленого напою.

Кава має наркотичну дію

З такою ж упевненістю до наркотиків можна віднести досить велику кількість продуктів харчування, від яких людина отримує задоволення і потрапляє в залежність: цукерки, торти, булочні вироби, шоколад, морозиво, фаст-фуд і т.д. Різке виключення з раціону улюблених продуктів може викликати нервозність і дратівливість. Однак, дію на людину наркотиків і їжі не можна порівняти.

Кава сприяє набору зайвої ваги

Калорійність чашки чорного натуральної кави всього 2 калорії! Не важко здогадатися, що зайва вага у нас з'являється не від самого напою, а від того набору продуктів, який супроводжує каву при вживанні. Якщо ви боїтеся поправитися, то знайте, що випита чашка кави за п'ятнадцять хвилин до їжі прискорює обмінні процеси організму і допомагає боротися з надмірними кілограмами.

Помірна кількість чашок кави в день принесе вашому організму тільки користь. Виймайте з улюбленого напою максимум позитивного дії.

Нехай кава буде вашим вірним супутником, що приносить лише задоволення.

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави


Попереднє повідомлення Пізніша публікація