Кава в зернах купити в Бердянську

Тепер купити якісну каву в зернах свіжого обсмаження можна в Бердянську з безкоштовною доставкою. Наш асортимент задовольнить смак навіть самого витонченого цінителя. Якісна Арабіка, Робуста, оригінальні Бленди - ми впевнені, що ви знайдете у нас ту каву, яку хочеться пити знову і знову.

Рекомендуємо спробувати:

Кава CoffeeBox Espresso

Ціна від 109 грн 

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox Blend # 2

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Brasil Santos

Ціна від 120 грн

Вибрати фасовку

Кава CoffeeBox SweetBerry

Ціна від 145 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Ethiopia Sidamo

Ціна від 175 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Colombia Supremo

Ціна від 130 грн

Вибрати фасовку

Кава
Арабіка Nicaragua SHG

Ціна від 150 грн

Вибрати фасовку

Кава Арабіка Costa Rica Tarazzu

Ціна від 160 грн

Вибрати фасовку

Кава Ethiopia Gambella Natural

Ціна від 165 грн

Вибрати фасовку

 

Повний каталог зернової кави

Кава - це той напій, який подобається практично всім. Хтось починає з нього свій день, хтось вважає за краще пити його в ході роботи або коли потрібно привести думки в порядок. У будь-якому випадку кава міцно увійшла до нашого життя, і рідко хто залишається байдужим до цього прекрасного, смачного напою, що бадьорить.

Каву в зернах купити в Бердянську

Сьогодні, завдяки сучасним технологіям і комунікацій, кожен житель Бердянська легко може замовити каву в будь-який зручне для нього місце. Причому незалежно від того, будинок це, робочий офіс або будь-яке інше місце.

Будь-який бажаючий може вибрати улюблений сорт кави, і отримати його не виходячи з дому. Немає сенсу шукати спеціалізовані магазини, щоб отримати насолоду від улюбленого смаку.

Як купити каву в Бердянську з безкоштовною доставкою?

Давайте розберемося як зробити і оплатити замовлення.

  1. Зайдіть на сайт і виберіть улюблений напій.
  2. Зателефонуйте за вказаним номером і залиште заявку оператору. Пам'ятайте, що заявки обробляються в робочий час, тобто з 9.00 ранку до 20.00 вечора. Якщо заявка зроблена у вихідний або святковий день, її обробка почнеться в перший робочий день після перерви. Нагадуємо, що на обробку замовлення і доставку йде три дні.
  3. Оплатити замовлення можна використовуючи платіжні системи на сайті, а також післяплатою при отриманні посилки або готівкою, передавши їх кур'єру.
  4. Компанія CoffeeBox використовує логістичні служби для доставки замовлень. Пам'ятайте, що при оформленні замовлення до відділення служби Нова Пошта через сайт, доставка здійснюється безкоштовно.

Замовити каву в зернах в Бердянську так просто!

Не потрібно бути гурманом і розбиратися в тонкощах і нюансах зерен, вибираючи свіжіші з них, і гадати звідки вони були привезені. Кава, представлена на сайті CoffeeBox - це завжди якісний продукт свіжого обсмаження з добірних зерен. Спробуйте один раз, і ви станете нашим постійним покупцем!

CoffeeBox - ваш інтернет-магазин зернової кави в Бердянську

Зручність замовлення, простота його оформлення і якість кави в зернах - ось аспекти, що вигідно відрізняють нас від інших фірм!