Правила використання подарункового сертифікату

Правила використання подарункового сертифікату

Подарункові сертифікати CoffeeBox

1. "Подарунковий сертифікат" не є цінним папером або платіжним документом.

2. «Подарунковий сертифікат» надає пред'явнику право купувати товари з асортименту інтернет-магазину. coffeebox.ua зі скидкою, яка відповідає номіналу «подарункового сертифіката», за цінами, які вказані в інтернет-магазині на момент придбання товару.

3. Право на використання «подарункового сертифіката» належить особі, яка його висуває. «Подарунковий сертифікат» має вигляд карти, на яку нанесений її індивідуальний код, який не повторюється.

4. Термін дії «подарункового сертифікату» зазначено на карті.

5. Номінал «подарункового сертифікату» зазначено у гривнях. Номінали сертифікатів: 300 грн.

6. «Подарунковим сертифікатом» можна скористатися один раз на протязі строку його дії, шляхом повної оплати суми його номіналу, пред'явивши його при здійсненні оплати. Після пред'явлення «подарункового сертифіката» він або вилучається, або анулюється його індивідуальний код.

7. «Подарунковий сертифікат» не є іменним.

8. У період проведення акцій дія «подарункового сертифіката» не поширюється на товари зі спеціальними цінами, зі скидками та подарунками

9. Оформляючи замовлення з використанням сертифікату, покупець повинен повідомити менеджеру про серійний номер «подарункового сертифіката» при підтвердженні замовлення.

10. Вартість покупки може перевищувати номінал «подарункового сертифікату». У такому разі покупець повинен доплатити різницю між номіналом «подарункового сертифіката» та вартістю товару готівкою.

11. Якщо вартість покупки менша, ніж номінал «подарункового сертифіката», різницю покупцю не повертають.

12. У разі розірвання договору купівлі-продажу та повернення товару, купленого з застосуванням «подарункового сертифіката», повернення грошових коштів за товар здійснюється шляхом видачі нового «подарункового сертифіката» такого ж номіналу, як і сертифікат, за допомогою якого був куплений товар, що повертається. Якщо вартість товару, що повертається на момент його купівлі, перевищила номінал сертифіката і покупець сплатив різницю готівкою, при розірванні договору купівлі-продажу дана сума різниці повертається.

13. «Подарунковий сертифікат» не підлягає обміну у грошовий еквівалент та поверненню.

14. У разі втрати, «Подарунковий сертифікат» не підлягає відновленню.

15. Оплачувати товар за допомогою сертифікату можуть виключно фізичні особи. Юридичні особи не можуть частично або повністю оплачувати придбання товару сертифікатами.

16. При покупці однієї одиниці товару обмежень щодо використання кількох сертифікатів не існує.

17. Адміністрація інтернет-магазину coffeebox.ua має право не прийняти «Подарунковий сертифікат» у разі наявності на ньому пошкоджень або виникнення сумнівів щодо його дійсності.

18. Адміністрація інтернет-магазину у coffeebox.ua залишає за собою право змінювати правила використання «подарункового сертифікату».