Статьи

Історія кави. Купити свіжосмажену каву в Україні з безкоштовною доставкою ТМ CoffeeBox

Історія кави

Кава - це напій, який люблять мільйони людей по всьому світу. Але чи знаєте ви, як починалася історія кави? Відкрийте для себе факти про те, як цей напій з'явився та став так популярним у світі. Історія кави починається в Ефіопії, де кавові дерева виростають ще з давніх-давен. Саме тут виник легендарний розповідь про козу, яка з'їла кавові зерна та почала поводитися дуже енергійно. Чоловік, який став свідком цього, вирішив спробувати кавові зерна сам та також відчув їх тонізуючий ефект. У 15 столітті кава почала поширюватися з Ефіопії в Аравійський півострів. Там кава стала важливим елементом культури та торгівлі. У 16...

Читать больше →


Кофе в зернах 1 кг

Кофе в зернах 1 кг

При покупке любого сорта в выгодной фасовке 1000 г наши оптовые цены вас приятно удивят. Цена товара и качество зернового кофе будет зависеть от страны произрастания и страны производства.

Читать больше →


Польза и эффект от кофейного скраба

Польза и эффект от кофейного скраба

Если вы девушка и любите пить натуральный кофе, то пусть он послужит еще и для красоты вашей кожи. Вы еще не делали кофейный скраб? Значит, просто обязаны его попробовать. Почему?

Читать больше →


Скраб из кофе – 8 проверенных рецептов

Скраб из кофе – 8 проверенных рецептов

Давайте рассмотрим, какие существуют самые популярные рецепты кофейного скраба, сделать который вы легко сможете в домашних условиях.

Читать больше →